Prisvärda fjällpaket för alla smaker
Gå på topptur med guide, eller kanske en gastronomiskt vandring i vår fantastiska fjällmiljö? Njut av god mat och mysigt fjällboende. Ta en titt på våra erbjudande! Hittar du inget som passar just dig så hjälper vi dig att skräddarsy ett paket.
Samla ihop gänget, boka några dagar med skidåkning ski in/out. Vårt hjärta brinner för god mat och smakfulla drycker som serveras framför brasan. Efter skidåkningen finns tillgång till bastu och varma utomhusbad och under tiden förbereder kockarna kvällens meny.
Träna & Vandra med My Martens! Helgen innehåller 4 x träningspass och en fjälltur med fika, men det finns också tid att besöka Åre by. Helgen passar dig som tycker om att träna utomhus, äta god mat och prova på nya saker.